Na naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu �wiadczenia Pa�stwu us�ug na najwy�szym poziomie, w spos�b dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawie� dotycz�cych cookies oznacza, �e b�d� one zamieszczone w Pa�stwa urz�dzeniu ko�cowym. Mo�ecie Pa�stwo dokona� w ka�dym czasie zmiany ustawie� dotycz�cych cookies. Wi�cej szczeg��w w naszej "Polityce Cookies".

Szybkie Menu
Pom !
Loguj/ Rejestracja
Nick
Haso
Zarejestruj si !

Czonkostwo:
Wszystkie: 51546

Odwiedzin:
Dzisiaj: 77445
Razem: 380497513
Inne
· Strona gwna
· Encyklopedia skrtw
· Prywatne e-maile
· Szukaj
· zwierzcy BLOG
mojpupil.pl
Ksiga goci
Zgo problem
Dodaj do ulubionych
Pole znajomym
Ustaw jako startow
Adoptuj psa lub kota!
Forum

Khoi c gom nhung nganh gi hot hot
 Rodzinne osiedle
 flooring more suitable
 Drop Jordan Retro – The Copper’s Back
 Rohit Sharma dedicates historic third ODI double hundred
 Dawid Malan Jersey close to tears
 Material Safety Data Sheet
 Sam Allardyce admits being powerless
 Manchester create history with 15th straight win
 Whither Bryce Harper? And more burning questions from reader

psy, koty, hodowla Forums

Przyjaciele zwierzt
Na stronie jest 610 go(ci) i 6 zarejestrowanych mionikw psw i kotw :)
Wystawy psy koty
Przepraszam, nie ma adnych wydarze obecnie.

Dodaj Termin Dodaj Termin

psy rasowe - WYSTAWY
koty rasowe - WYSTAWY
psy, koty, hodowla: Forum

:: Zobacz temat - Co myślicie o tym rankingu?
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Co myślicie o tym rankingu?
Id do strony 1, 2  Nastpny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Gwna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
sebek212
mionik
mionik

Doczy: Feb 01, 2017

PostWysany: Sro Maj 10, 2017 1:01 pm    Temat postu: Co myślicie o tym rankingu? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć wesoy

Co myślicie o takich rankingach ubezpieczeń na życie http://www.ubezpieczeniaonline.pl/ranking-ubezpieczen/ubezpieczenia-na-zycie/0.html ? Czy według Was warto przez tego typu ranking kupić ubezpieczenie na życie?
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
dimbog
Nowy - witamy :)

Doczy: May 12, 2017

PostWysany: Pi Maj 12, 2017 4:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja uważam,ze takie rankingi są naprawdę dobre, bo potrafią nam ukazać sporo ciekawych rzeczy i wybrać dobrą opcję wesoy wesoy
Powrt do gry
dallece

Doczy: May 24, 2017

PostWysany: Pi Maj 26, 2017 2:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niby rankingi są dobre, ale jeszcze lepsze są moim zdaniem różne porównywarki takie jak np. ta: http://www.ubezpieczeniaonline.pl/ - Dzięki niej można przyrównać do siebie kilka ofert oraz wybrać tą najlepszą.
Powrt do gry
chappi

Doczy: Jun 01, 2017

PostWysany: Czw Cze 01, 2017 9:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moje doświadczenie z takimi rankingami czy porównywarkami jest takie, że nie za bardzo są one zgodne z prawdą. W czasie kontaktu z doradcą w realu często okazuje się, że oferta jest zupełnie inna.
Powrt do gry
sebek212
mionik
mionik

Doczy: Feb 01, 2017

PostWysany: Czw Cze 01, 2017 1:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ubezpieczenie na życie jest często kupowane na rankingach online?
Powrt do gry
osaczony

Doczy: Jun 01, 2017

PostWysany: Czw Cze 01, 2017 3:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto bo dzięki nim na prawdę można sporo zaoszczędzić wesoy Sam przy wyborze ubezpieczenia korzystałem z podobnego rankingu wesoy
nazyc

Doczy: Jun 27, 2017

PostWysany: Wto Cze 27, 2017 7:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja osobicie mog poleci wam t stronk jeli chodzi o ubezpieczenia: http://www.ubezpieczeniaonline.pl/na-zycie/ubezpieczenie-na-zycie-aegon/1.html - moim zdaniem s to naprawd dobre oferty, ktre pozwalaj nie wydawa zbyt wiele na ubezpieczenie.
Powrt do gry
adriannaerwin

PostWysany: Sro Cze 28, 2017 7:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moe to by przydatne aczkolwiek lepiej zainwestowa w jaki dobry kalkulator, porozmawia z doradc i ju mamy jako takie rozeznanie w temacie wesoy.

eamon

PostWysany: Sro Cze 28, 2017 11:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myl, e to dobre rozwizanie eby zorientowa si w cenach :P
Powrt do gry
nobuna
hobbysta
hobbysta

Doczy: Jul 19, 2017

PostWysany: Pi Lip 28, 2017 9:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja ze swojej strony mogę polecić http://www.viennalife.pl. Mnie zainteresowało ubezpieczenie i oszczędzanie, bo róznie było z odkładaniem do skarbonki. Vienna pomaga także w inwestowaniu , warto skontaktować się z doradcą , który przedstawi dokłądniej interesującą cię usługę.
Powrt do gry
tik

Doczy: Jul 29, 2017

PostWysany: Sob Lip 29, 2017 11:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

myślę, że to bardzo dobry ranking ubezpieczeń na życie, sam z niego korzystałem
Powrt do gry
ekajed

Doczy: Jul 29, 2017

PostWysany: Sob Lip 29, 2017 12:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jeśli ranking jest naprawdę rzetelny to warto z niego korzystać wesoy
Powrt do gry
bajdio

Doczy: Aug 05, 2017

PostWysany: Sob Sie 05, 2017 8:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tak samo przy wyborze swojego ubezpieczenia korzystałem z takiego rankingu: http://www.ubezpieczeniaonline.pl/ranking-ubezpieczen/ubezpieczenia-na-zycie/0.html - naprawdę go polecam bo moim zdaniem jest to mega przydatne narzędzie dla każdego kto chce mądrze wybrać.
Powrt do gry
Halinna

Doczy: Aug 04, 2017

PostWysany: Sob Sie 05, 2017 6:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

myślę, że to fajna sprawa. Można sobie porównać oferty wesoy
Powrt do gry
Waldemareq

Doczy: Aug 05, 2017

PostWysany: Sob Sie 05, 2017 6:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No fajnie, że ktoś stworzył coś takiego. Wszystko przejrzyście widoczne, a teraz tyle jest tych ofert, że łatwo się w tym wszystkim pogubić
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Gwna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony 1, 2  Nastpny
Strona 1 z 2

Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach